Tramwaje »  [ 2   3   5   6   7   8   9   10   11   12   63   68   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   136   138   139   143   148   149   151   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Trasa

Brętowo PKM - Rakoczego - Nowolipie - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie (Dworzec Główny) - Wały Piastowskie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Stadion Energa - Marynarki Polskiej - Wolności - Władysława IV - Strajku Dokerów - Nowy Port (Góreckiego)

Nowy Port (Góreckiego) - Strajku Dokerów - Góreckiego - Marynarki Polskiej - Stadion Energa - Marynarki Polskiej - Kliniczna - Jana z Kolna - Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie (Dworzec Główny) - Wały Jagiellońskie - Hucisko - Nowe Ogrody - Kartuska - Nowolipie - Rakoczego - Brętowo PKM


Kierunek: Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)
Przystanki:
 
Brętowo PKM
 
Kolumba
 
Warneńska
 
Belgradzka
 
Piekarnicza
 
Siedlce
 
Skrajna
 
Zakopiańska
 
Ciasna
 
Paska
 
Powstańców Warszawskich
 
Hucisko
 
Dworzec Główny
 
Plac Solidarności
 
Stocznia SKM
 
Stocznia Północna
 
Twarda
 
Węzeł Kliniczna
 
Swojska
 
Żaglowa - AmberExpo
 
Mostostal
 
Stadion Energa Gdańsk
 
Śnieżna
 
Marynarki Polskiej
 
Plac Wolności
 
Władysława IV
 
Nowy Port Góreckiego
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)
Kierunek: Brętowo PKM
Przystanki:
 
Nowy Port Góreckiego
 
Marynarki Polskiej
 
Śnieżna
 
Stadion Energa Gdańsk
 
Mostostal
 
Żaglowa - AmberExpo
 
Swojska
 
Węzeł Kliniczna
 
Twarda
 
Stocznia Północna
 
Stocznia SKM
 
Plac Solidarności
 
Dworzec Główny
 
Hucisko
 
Powstańców Warszawskich
 
Paska
 
Ciasna
 
Zakopiańska
 
Skrajna
 
Siedlce
 
Piekarnicza
 
Belgradzka
 
Warneńska
 
Kolumba
 
Brętowo PKM