Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   

Rozkłady jazdy

Wybierz linię klikając na jej oznaczenie lub na przebieg trasy.
Kliknięcie w strzałki » » rozwija pełną listę przystanków dla danej linii.

Numer liniiTrasa 
2

w obydwu kierunkach: Oliwa - Grunwaldzka - (wybrane kursy: Jelitkowo) - Pomorska - Chłopska - Zaspa - Rzeczypospolitej - Legionów - Mickiewicza - Hallera - Zwycięstwa - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Śródmieście SKM - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Havla - Łostowice Świętokrzyska

» »
3

kierunek Brzeźno: Stogi Pasanil - Nowotna - Stryjewskiego - Budzysza - Lenartowicza - Przeróbka - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Zwycięstwa - Hallera - Droga Zielona - Gdańska - Brzeźno

kierunek Stogi Pasanil: Brzeźno - Mazurska - Wczasy - Hallera - Zwycięstwa - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Przeróbka - Lenartowicza - Budzysza - Stryjewskiego - Nowotna - Stogi Pasanil

» »
4

w obydwu kierunkach: Łostowice Świętokrzyska - Havla - Witosa - Armii Krajowej - 3 Maja - Dworzec PKS - Zwycięstwa - Hallera - Mickiewicza - Legionów - Rzeczypospolitej - Zaspa - Chłopska - Pomorska - Jelitkowo

» »
5

kierunek Nowy Port Oliwska: Strzyża PKM - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Galeria Bałtycka - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Hallera - Uczniowska - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Rybołowców - Wolności - Władysława IV - Oliwska - Nowy Port Oliwska

kierunek Strzyża PKM: Nowy Port Oliwska - Oliwska - Krasickiego - Mazurska - Hallera - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Galeria Bałtycka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Strzyża PKM

» »
6

w obydwu kierunkach: Łostowice Świętokrzyska - Havla - Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - Śródmieście SKM - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Galeria Bałtycka - Wojska Polskiego - Strzyża PKM - Wita Stwosza - Oliwa - Grunwaldzka - Pomorska - Jelitkowo

» »
7

w obydwu kierunkach: Łostowice Świętokrzyska - Havla - Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - Śródmieście SKM - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Jana z Kolna - Węzeł Kliniczna - Marynarki Polskiej - Stadion Energa Gdańsk - Wolności - Władysława IV - Oliwska - Nowy Port Oliwska

» »
8

w obydwu kierunkach: Stogi Plaża - Nowotna - Stryjewskiego - Budzysza - Lenartowicza - Przeróbka - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Kliniczna - Hallera - Mickiewicza - Legionów - Rzeczypospolitej - Zaspa - Chłopska - Pomorska - Jelitkowo

» »
9

w obydwu kierunkach: Strzyża PKM - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Galeria Bałtycka - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Przeróbka

» »
10

w obydwu kierunkach: Brętowo PKM - Rakoczego - Nowolipie - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Dworzec Główny - Wały Piastowskie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Stadion Energa Gdańsk - Wolności - Władysława IV - Strajku Dokerów - Nowy Port Góreckiego

» »
11

w obydwu kierunkach: Chełm Witosa - Sikorskiego - Armii Krajowej - (wybrane kursy w dni powszednie: 3 Maja - Dworzec PKS) - Śródmieście SKM - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Galeria Bałtycka - Wojska Polskiego - Strzyża PKM - Wita Stwosza - Oliwa - Grunwaldzka - Pomorska - Chłopska - Zaspa

» »
12

w obydwu kierunkach: Migowo - Bulońska - Rakoczego - Nowolipie - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Dworzec Główny - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Galeria Bałtycka - Wojska Polskiego - Strzyża PKM - Wita Stwosza - Oliwa

» »
100

kierunek Targ Rybny: Dworzec Główny - Podwale Grodzkie - Targ Drzewny - Szeroka - Tokarska - Warzywnicza - Targ Rybny

kierunek Dworzec Główny: Targ Rybny - Podwale Staromiejskie - Igielnicka - Stolarska - Łagiewniki - Aksamitna - Wałowa - Łagiewniki - Wały Piastowskie - Dworzec Główny

» »
106

kierunek Westerplatte: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Bajki - Sienna - Sucharskiego - (wybrane kursy przez Andruszkiewicza) - Sucharskiego - Ku Ujściu - Pokładowa - Twierdza Wisłoujście - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte

kierunek Wały Piastowskie: Westerplatte - Sucharskiego - Pokładowa - Twierdza Wisłoujście - Pokładowa - Ku Ujściu - Sucharskiego - Lenartowicza - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Łąkowa - Długie Ogrody - Szopy - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
107

kierunek Pruszcz Gdański Komarowo: Pruszcz Gdański Rondo Kaszubskie - Raciborskiego - Rogozińskiego - Domejki - Strzeleckiego - Cicha - Obrońców Pokoju - Wojska Polskiego - Chopina - (wybrane kursy: Grunwaldzka - Sikorskiego - Łukasiewicza - Nowowiejskiego - Grunwaldzka) - (wybrane kursy: Grunwaldzka - Batalionów Chłopskich - Zastawna - Batalionów Chłopskich - Grunwaldzka) - (wybrane kursy: Dworcowa - Chopina) - (wybrane kursy: Powstańców Warszawy - Obrońców Westerplatte - Kasprowicza - Gałczyńskiego - Kochanowskiego - Plater - Powstańców Warszawy) - Skalskiego - Pruszcz Gdański Komarowo

kierunek Pruszcz Gdański Rondo Kaszubskie: Pruszcz Gdański Komarowo - Skalskiego - (wybrane kursy: Powstańców Warszawy - Plater - Frycza - Modrzewskiego - Gałczyńskiego - Kasprowicza - Obrońców Westerplatte - Powstańców Warszawy) - Chopina - Grunwaldzka - (wybrane kursy: Sikorskiego - Łukasiewicza - Nowowiejskiego - Grunwaldzka) - (wybrane kursy: Batalionów Chłopskich - Zastawna - Batalionów Chłopskich - Grunwaldzka) - Raciborskiego - Pruszcz Gdański Rondo Kaszubskie

» »
108

kierunek Chełm Więckowskiego: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Zaroślak - Stoczniowców - Hirszfelda - Wronki - Chałubińskiego - Dragana - Witosa - Cieszyńskiego - Chełm Więckowskiego

kierunek Wały Piastowskie: Chełm Więckowskiego - Cieszyńskiego - Witosa - Cienista - Worcella - Buczka - Reformacka - Stoczniowców - Zaroślak - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
110

kierunek Port Lotniczy: Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Złota Karczma - Słowackiego - Radarowa - Radiowa - Spadochroniarzy - Port Lotniczy

kierunek Wrzeszcz PKP: Port Lotniczy - Słowackiego - Złota Karczma - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
111

kierunek Górki Zachodnie: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Bajki - Sienna - Stryjewskiego - Sówki - Kępna - Łowicka - Górki Zachodnie

kierunek Wały Piastowskie: Górki Zachodnie - Łowicka - Kępna - Sówki - Stryjewskiego - Budzysza - Lenartowicza - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Łąkowa - Długie Ogrody - Szopy - Dolna - Łąkowa - Śluza - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
112

w obydwu kierunkach: GDAŃSK: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - GM. PRUSZCZ GD.: Przejazdowo - Bogatka - Wiślinka - GDAŃSK: Sobieszewo Wyspa - Turystyczna - Boguckiego - Prom Świbno - Świbnieńska - Przegalińska - Przegalina

» »
112

w obydwu kierunkach: GDAŃSK: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - GM. PRUSZCZ GD.: Przejazdowo - Bogatka - Wiślinka - GDAŃSK: Sobieszewo Wyspa - Turystyczna - Boguckiego - Prom Świbno - Świbnieńska - Przegalińska - Przegalina

Rozkład jazdy ważny od: 15.12.2017 do 17.12.2017
» »
113

w obydwu kierunkach: Orunia Gościnna - Trakt Św. Wojciecha - Podmiejska - Małomiejska - Świętokrzyska - Niepołomicka - Kampinoska - Niepołomicka - Przebiśniegowa - Wielkopolska - Ofiar Grudnia 70 - Olimpijska

» »
115

kierunek Wrzeszcz PKP: Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Hucisko - Nowe Ogrody - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Suchanino - Beethovena - Schuberta - Sobieskiego - Cygańska Góra - Smoluchowskiego - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Miszewskiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

kierunek Dworzec Główny: Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Grunwaldzka - Trakt Konny - Skłodowskiej-Curie - Dębinki - Smoluchowskiego - Jarowa - Sobieskiego - Schuberta - Beethovena - Suchanino - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
116

w obydwu kierunkach: Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Chrzanowskiego - Słowackiego - Potokowa - Rakoczego - Brętowo PKM - Potokowa - Matemblewska - Matemblewo

» »
117

kierunek Sopot Osiedle Przylesie: GDAŃSK: Jelitkowo Kapliczna - Piastowska - Oliwa Pętla - Obrońców Westerplatte - Polanki - Stary Rynek Oliwski - Opacka - Czyżewskiego - SOPOT: Niepodległości - 3 Maja - Kościuszki - Podjazd - Sikorskiego - Armii Krajowej - 23 Marca - Sopot Osiedle Przylesie

kierunek Jelitkowo Kapliczna: SOPOT: Sopot Osiedle Przylesie - 23 Marca - Armii Krajowej - Sikorskiego - Niepodleglości - GDAŃSK: Czyżewskiego - Cystersów - Rybińskiego - Oliwa Pętla - Piastowska - Jelitkowo Kapliczna

» »
118

kierunek Jeleniogórska: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Zaroślak - Stoczniowców - Hirszfelda - Wronki - Worcella - Cienista - Witosa - Wilanowska - Havla - Łódzka - Warszawska - Piotrkowska - Jeleniogórska

kierunek Wały Piastowskie: Jeleniogórska - Piotrkowska - Warszawska - Łódzka - Havla - Wilanowska - Witosa - Cienista - Worcella - Buczka - Reformacka - Stoczniowców - Zaroślak - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
122

kierunek Sopot Kamienny Potok SKM: GDAŃSK: Port Lotniczy - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Grunwaldzka - Droga Zielona - SOPOT: Łokietka - Polna - Bitwy pod Płowcami - Grunwaldzka - Powstańców Warszawy - Haffnera - Niepodległości - Sopot Kamienny Potok SKM

kierunek Port Lotniczy: SOPOT: Sopot Kamienny Potok SKM - Niepodległości - Armii Krajowej - Niepodległości - 3 Maja - Władysława IV - Łokietka - Droga Zielona - GDAŃSK: Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Spadochroniarzy - Port Lotniczy

» »
123

w obydwu kierunkach: Orunia Równa - Sandomierska - (wybrane kursy: Olszyńska) - Mostowa - Dolna Brama - Pod Zrębem - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
124

kierunek Zaspa Szpital: Wrzeszcz PKP - Lendziona - Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Kościuszki - Chrobrego - Leszczyńskich - Jana Pawła II - Zaspa Szpital

kierunek Wrzeszcz PKP: Zaspa Szpital - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Hallera - Mickiewicza - Wyspiańskiego - Miszewskiego - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
126

w obydwu kierunkach: GDAŃSK: Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Budowlanych - Nowatorów - GM. ŻUKOWO: Rębiechowo - Banino - (wybrane kursy: Miszewo - Pępowo - Małkowo - Żukowo Urząd Gminy

» »
127

kierunek Oliwa PKP: Jasień PKM - Myśliwska - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Wileńska - Jaśkowa Dolina - Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Kościuszki - Legionów - Hynka - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Obrońców Wybrzeża - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP

kierunek Jasień PKM: Oliwa PKP - Droszyńskiego - Bora-Komorowskiego - Obrońców Wybrzeża - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Hynka - Legionów - Kościuszki - Żołnierzy Wyklętych - Grunwaldzka - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Bulońska - Myśliwska - Jasień PKM

» »
129

kierunek Jasień PKM: Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Bulońska - Myśliwska - Jasień PKM

kierunek Wrzeszcz PKP: Jasień PKM - Myśliwska - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Konopnickiej - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
130

w obydwu kierunkach: Jasień PKM - Myśliwska - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Piecewska - Trzy Lipy - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie - Łagiewniki - Wałowa

» »
131

kierunek Olszynka Szkoła: Matemblewo - Matemblewska - Potokowa - Rakoczego - Schuberta - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Dąbrowskiego - 3 Maja - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Pod Zrębem - Dolna Brama - Mostowa - Olszyńska - Miedza - Łanowa - Na Szańcach - Modra - Olszynka Szkoła

kierunek Matemblewo: Olszynka Szkoła - Modra - Jelinki - Ścieżki - Łanowa - Wspólna - Olszyńska - Mostowa - Dolna Brama - Pod Zrębem - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - 3 Maja - Dąbrowskiego - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Trzy Lipy - Piecewska - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Potokowa - Matemblewska - Matemblewo

» »
132

kierunek Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie : GDAŃSK: Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GDAŃSKI: Grunwaldzka - Raciborskiego - Rondo Bursztynowe - Raciborskiego - Cicha - Obrońców Wybrzeża - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - (wybrane kursy: Sikorskiego - Łukasiewicza - Pruszcz Gdański Urząd Skarbowy) - Batalionów Chłopskich - Zastawna - Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie

kierunek Wały Piastowskie: PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie - Zastawna - Batalionów Chłopskich - (wybrane kursy: Pruszcz Gdański Urząd Skarbowy - Łukasiewicza - Nowowiejskiego) - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Obrońców Wybrzeża - Cicha - Raciborskiego - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Okopowa - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
136

w obydwu kierunkach: Niedźwiednik - Góralska - Leśna Góra - Słowackiego - Chrzanowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
138

kierunek Westerplatte: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Bajki - Sienna - Budzysza - Sucharskiego - (wybrane kursy: Kontenerowa - Terminal DCT - Kontenerowa) - Ku Ujściu (wybrane kursy: Chemików - Nabrzeże Przemysłowe - Chemików - Ku Ujściu) - Pokładowa - Twierdza Wisłoujście - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte

kierunek Wały Piastowskie: - Sucharskiego - Pokładowa - Twierdza Wisłoujście - Pokładowa - Ku Ujściu - (wybrane kursy: Chemików - Nabrzeże Przemysłowe - Chemików - Ku Ujściu) - Sucharskiego - (wybrane kursy: Kontenerowa - Terminal DCT - Kontenerowa) - Budzysza - Lenartowicza - Przeróbka - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
139

w obydwu kierunkach: Przymorze SKM - Kołobrzeska - Dąbrowszczaków - Jagiellońska - Chłopska - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP

» »
143

kierunek Oliwa PKP: SOPOT: Sopot Sanatorium "Leśnik" - 23 Marca - (wybrane kursy: Osiedle Przylesie) - 23 Marca - Armii Krajowej - Sikorskiego - Podjazd - Kościuszki - 3 Maja - Bitwy pod Płowcami - GDAŃSK: Jelitkowska - Kapliczna - Piastowska - Oliwa PKP

kierunek Sopot Sanatorium "Leśnik": GDAŃSK: Oliwa PKP - Krzywoustego - Poznańska - Piastowska - Kapliczna - Jelitkowska - SOPOT: Bitwy pod Płowcami - Grunwaldzka - 3 Maja - Kościuszki - Podjazd - Sikorskiego - Armii Krajowej - 23 Marca - (wybrane kursy: Sopot Osiedle Przylesie - 23 Marca - Sopot Sanatorium "Leśnik"

» »
148

kierunek Żabianka SKM: Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Góreckiego - Marynarki Polskiej - Wyzwolenia - Oliwska - Krasickiego - Gdańska - PCK - Dworska - Hallera - Czarny Dwór - Obrońców Wybrzeża - Chłopska - Pomorska - Subisława - Żabianka SKM

kierunek Nowy Port Szaniec Zachodni: Żabianka SKM - Subisława - Rybacka - Gospody - Chłopska - Obrońców Wybrzeża - Czarny Dwór - Hallera - Dworska - PCK - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Wyzwolenia - Marynarki Polskiej - Wolności - Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni

» »
149

kierunek Przymorze Krynicka: Wrzeszcz PKP - Lendziona - Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Chrzanowskiego - Polanki – Chełmońskiego - Polanki - Bażyńskiego - Kołobrzeska - Przymorze Krynicka

kierunek Wrzeszcz PKP: Przymorze Krynicka - Kołobrzeska - Bażyńskiego - Polanki - Chełmońskiego - Polanki - Chrzanowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
154

w obydwu kierunkach: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt Św. Wojciecha - Podmiejska - Małomiejska - Platynowa - Krzemowa - Orunia Górna

» »
155

w obydwu kierunkach: Jasień PKM- Gronostajowa - Kartuska - Pólnicy - Leszczynowa - Jabłoniowa - Przywidzka - Czermińskiego - Guderskiego - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

» »
156

w obydwu kierunkach: Jaworzniaków - Guderskiego - Czermińskiego - Przywidzka - Jabłoniowa - (wybrane kursy: Zakład Utylizacyjny - Jabłoniowa) - Warszawska - Ujeścisko - Warszawska - Łódzka - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Kartuska - Siedlce

» »
157

w obydwu kierunkach: Bysewo - Budowlanych - (wybrane kursy: Nowatorów - Kartuska - Fabryczna - Nowatorów) - Budowlanych - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
158

kierunek Wrzeszcz PKP: Stogi Zimna - Stryjewskiego - Budzysza - Sucharskiego - (wybrane kursy: Andruszkiewicza) - Sucharskiego - Tunel im. abp Gocłowskiego - Droga Zielona - (wybrane kursy: Marynarki Polskiej - Żaglowa - Pokoleń Lechii Gdańsk) - Płażyńskiego - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Zaspa SKM - Hynka - Braci Lewoniewskich - Grunwaldzka - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

kierunek Stogi Zimna: Wrzeszcz PKP - Lendziona - Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Hynka - Zaspa SKM - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Płażyńskiego - (wybrane kursy: Pokoleń Lechii Gdańsk – Żaglowa) - Marynarki Polskiej - Tunel im. abp Gocłowskiego - Sucharskiego - Lenartowicza - Sienna - Stryjewskiego - Stogi Zimna

» »
161

w obydwu kierunkach: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Podwale Grodzkie - Hucisko - Nowe Ogrody - Kartuska - Pólnicy - Jasień Pólnicy

» »
162

w obydwu kierunkach: Orunia Górna - Krzemowa - Platynowa - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Nowolipie - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Konopnickiej - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
164

w obydwu kierunkach: Kiełpinek PKM - Szczęśliwa - Kartuska "Północna" - Kartuska - Jabłoniowa - Warszawska - Ujeścisko - Warszawska - Łódzka - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Nowolipie - Schuberta - Sobieskiego - Traugutta - Do Studzienki - Miszewskiego - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
166

kierunek Rafineria brama 8: GDAŃSK: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - (wybrane kursy: Sztutowska) - GM. PRUSZCZ GD.: Główna - "Makro" - Benzynowa - Rafineria brama 8

kierunek Wały Piastowskie: GM. PRUSZCZ GD.: Rafineria brama 8 - Benzynowa - Główna - GDAŃSK: Elbląska - (wybrane kursy: Sztutowska) - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
166

kierunek Rafineria brama 8: GDAŃSK: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - (wybrane kursy: Sztutowska) - GM. PRUSZCZ GD.: Główna - "Makro" - Benzynowa - Rafineria brama 8

kierunek Wały Piastowskie: GM. PRUSZCZ GD.: Rafineria brama 8 - Benzynowa - Główna - GDAŃSK: Elbląska - (wybrane kursy: Sztutowska) - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

Rozkład jazdy ważny od: 15.12.2017 do 15.12.2017
» »
167

w obydwu kierunkach: Bysewo - Budowlanych - Nowatorów - Kartuska - Armii Krajowej - Kartuska "Północna" - Kartuska - Źródlana - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Podwale Grodzkie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
168

kierunek Wrzeszcz PKP: Kiełpino Górne Węsierska - Goplańska - Otomińska - Kartuska - Armii Krajowej - Kartuska "Północna" - Kartuska - Źródlana - Kartuska - Siedlce - Kartuska - Nowolipie - Schuberta - Sobieskiego - Traugutta - Do Studzienki - Miszewskiego - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

kierunek Kiełpino Górne Węsierska: Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Grunwaldzka - Do Studzienki - Traugutta - Sobieskiego - Schuberta - Nowolipie - Kartuska - Siedlce - Kartuska - Źródlana - Kartuska - Kartuska "Północna" - Armii Krajowej - Kartuska - Otomińska - Goplańska - Kiełpino Górne Węsierska

» »
169

kierunek Oliwa Pętla Tramwajowa: Osowa Przesypownia - Nowy Świat - Barniewicka - Kielnieńska - Spacerowa - Stary Rynek Oliwski - Rybińskiego - Oliwa Pętla Tramwajowa

kierunek Osowa Przesypownia: Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Polanki - Stary Rynek Oliwski - Spacerowa - Kielnieńska - Barniewicka - Nowy Świat - Osowa Przesypownia

» »
171

kierunek Oliwa Pętla Tramwajowa: GDYNIA: Gdynia Karwiny Tesco - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - GM. ŻUKOWO: Gdyńska - Oliwska - GDAŃSK: Kielnieńska - Spacerowa - Stary Rynek Oliwski - Rybińskiego - Oliwa Pętla Tramwajowa

kierunek Gdynia Karwiny Tesco: GDAŃSK: Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Polanki - Stary Rynek Oliwski - Spacerowa - Kielnieńska - GM. ŻUKOWO: Oliwska - Gdyńska - GDYNIA: Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Gdynia Karwiny Tesco

» »
174

w obydwu kierunkach: GM. KOLBUDY: Otomin Pętla - Słoneczna - GDAŃSK: Lubowidzka - Jabłoniowa - (wybrane kursy: Przywidzka - Czermińskiego - Przywidzka) - Jabłoniowa - Warszawska - Ujeścisko - Warszawska - Łódzka - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Kartuska - Siedlce

» »
175

w obydwu kierunkach: Maćkowy Mleczarnia - Bartnicza - Starogardzka - Niepołomicka - Srebrna - Kampinoska - Srebrna - Niepołomicka - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Kartuska - Siedlce

» »
178

kierunek Wały Piastowskie: Olszynka Niwki - Niwki - Zawodzie - Osiedle - (wybrane kursy: Na Szańcach - Olszynka Szkoła - Na Szańcach) - Zawodników - Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

kierunek Olszynka Niwki: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - Zawodników - Na Szańcach - Modra - Jelinki - Ścieżki - Łanowa - (wybrane kursy: Gęsia) - Modra - Niwki - Olszynka Niwki

» »
179

kierunek Oliwa Pętla Tramwajowa: Osowa PKP - Barniewicka - Junony - Wodnika - Kielnieńska - (wybrane kursy: Wysoka Galaktyczna) - Spacerowa - (wybrane kursy: Karwieńska - Oliwa ZOO - Karwieńska) - Spacerowa - Stary Rynek Oliwski - Rybińskiego - Oliwa Pętla Tramwajowa

kierunek Osowa PKP: Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Polanki - Stary Rynek Oliwski - Spacerowa - (wybrane kursy: Karwieńska - Oliwa ZOO - Karwieńska) - Spacerowa - Kielnieńska - (wybrane kursy: Wysoka Galaktyczna) - Wodnika - Junony - Barniewicka - Osowa PKP

» »
184

w obydwu kierunkach: Niedźwiednik - Góralska - Potokowa - Rakoczego - Brętowo PKM - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Piecki Wileńska - Jaśkowa Dolina - Piecewska - Trzy Lipy - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
186

w obydwu kierunkach: GDAŃSK: Górki Wschodnie - Nadwiślańska - Tęczowa - Turystyczna - Sobieszewo Wyspa - GM. PRUSZCZ GD.: Sobieszewska - Wałowa - GDAŃSK: Płońska - Benzynowa - GM. PRUSZCZ GD.: Główna - GDAŃSK: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
188

kierunek Nowy Port Szaniec Zachodni: Zaspa SKM - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Hallera - Dworska - PCK - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Rybołowców - Wolności - Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni

kierunek Zaspa SKM: Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Oliwska - Krasickiego - Gdańska - PCK - Dworska - Hallera - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Zaspa SKM

» »
189

w obydwu kierunkach: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt Św. Wojciecha - Starogardzka - Bartnicza - Maćkowy Mleczarnia

» »
195

kierunek Chełm Witosa: Siedlce - Łostowicka - Pana Tadeusza - Telimeny - Wojskiego - Łostowicka - Cmentarz Łostowicki - Armii Krajowej - Sikorskiego - Chełm Witosa

kierunek Siedlce: Chełm Witosa - Witosa - Wilanowska - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Wojskiego - Telimeny - Domeyki - Zosi - Pana Tadeusza - Łostowicka - Siedlce

» »
199

kierunek Oliwa PKP: Suchanino - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Schuberta - Sobieskiego - Miszewskiego - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP - Lendziona - Grunwaldzka - Kołobrzeska - Dąbrowszczaków - Jagiellońska - Chłopska - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP

kierunek Suchanino: Oliwa PKP - Droszyńskiego - Bora-Komorowskiego - Chłopska - Jagiellońska - Dąbrowszczaków - Kołobrzeska - Grunwaldzka - Do Studzienki - Traugutta - Sobieskiego - Schuberta - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Suchanino

» »
200

kierunek Pruszcz Gdański Osiedle Wschód: GDAŃSK: Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - (wybrane kursy: Chopina - Powstańców Warszawy - Gałczyńskiego - Pruszcz Gdański Osiedle Wschód) - Przemysłowa - PCK - Kasprowicza - Gałczyńskiego - Pruszcz Gdański Osiedle Wschód

kierunek Dworzec Główny: PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Osiedle Wschód - Gałczyńskiego - (wybrane kursy: Kasprowicza - PCK - Przemysłowa - Grunwaldzka) - Powstańców Warszawy - Chopina - Grunwaldzka - Krótka - Gdańska - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
205

kierunek Pruszcz Gdański Komarowo: GDAŃSK: Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Chopina - (wybrane kursy: Kopernika - Plater - Powstańców Warszawy) - Skalskiego - Pruszcz Gdański Komarowo

kierunek Dworzec Główny: PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Komarowo - Skalskiego - (wybrane kursy: Powstańców Warszawy - Plater - Kopernika) - Chopina - Grunwaldzka - Krótka - Gdańska - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
207

kierunek Pruszcz Gdański Komarowo: GDAŃSK: Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Chopina - Powstańców Warszawy - Obrońców Westerplatte - Kasprowicza - Gałczyńskiego - Powstańców Warszawy - Skalskiego - Pruszcz Gdański Komarowo

kierunek Dworzec Główny: PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Komarowo - Skalskiego - Powstańców Warszawy - Gałczyńskiego - Kasprowicza - Obrońców Westerplatte - Powstańców Warszawy - Chopina - Grunwaldzka - Krótka - Gdańska - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
210

w obydwu kierunkach: Osowa PKP - Barniewicka - Kielnieńska - Wodnika - Galaktyczna - Radarowa - Radiowa - Spadochroniarzy - Port Lotniczy - Słowackiego - Potokowa - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Piecewska - Trzy Lipy - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Dąbrowskiego - 3 Maja - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - Orunia Gościnna

» »
212

w obydwu kierunkach: GDAŃSK: Przegalina - Przegalińska - Świbnieńska - Boguckiego - Turystyczna - Sobieszewo Wyspa - GM. PRUSZCZ GD.: Sobieszewska - Przejazdowo - Główna - GDAŃSK: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
213

kierunek Łostowice Świętokrzyska: Olimpijska - Tenisowa - Piłkarska - Olimpijska - Ofiar Grudnia 70 - Wielkopolska - Przebiśniegowa - Niepołomicka - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

kierunek Olimpijska: Łostowice Świętokrzyska - Świętokrzyska - Niepołomicka - Przebiśniegowa - Wielkopolska - Ofiar Grudnia 70 - Olimpijska

» »
227

w obydwu kierunkach: Chełm Cienista - Cienista - Witosa - Wilanowska - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Nowolipie - Rakoczego - Potokowa - Słowackiego - Żołnierzy Wyklętych - Galeria Bałtycka - Kościuszki - Hynka - Rzeczypospolitej - Chłopska - Pomorska - Jelitkowo

» »
232

kierunek Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie : GDAŃSK: Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Batalionów Chłopskich - Zastawna - Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie

kierunek Dworzec Główny: PRUSZCZ GDAŃSKI: Pruszcz Gdański Rondo Kociewskie - Zastawna - Batalionów Chłopskich - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
255

w obydwu kierunkach: GM. KOLBUDY: Kowale Apollina - Apollina - Zeusa - Staropolska - GDAŃSK: Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

» »
256

w obydwu kierunkach: GM. KOLBUDY: Jankowo - Conradiego - Szlachecka - Staropolska - Kowale - GDAŃSK: Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska - Świętokrzyska - Małomiejska - Podmiejska - Trakt Św. Wojciecha - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
262

w obydwu kierunkach: Jaworzniaków - Guderskiego - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska - Havla - Wilanowska - Havla - Cmentarz Łostowicki - Łostowicka - Nowolipie - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Konopnickiej - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP

» »
267

w obydwu kierunkach: Bysewo - Nowatorów - Kartuska - Armii Krajowej - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
268

kierunek Kokoszki Poczta: Kiełpinek PKM - Szczęśliwa - "Kartuska Północna" - Armii Krajowej - Kalinowa - Azaliowa - Szafranowa - Św. Brata Alberta - Osiedlowa - Fabryczna - Nowatorów - Budowlanych - Kokoszki Poczta

kierunek Kiełpinek PKM: Kokoszki Poczta - Budowlanych - Bysewska - Kartuska - Fabryczna - Nowatorów - Metalowców - Osiedlowa - Św. Brata Alberta - Szafranowa - Azaliowa - Kalinowa - (wybrane kursy: Otomińska - Goplańska - Kiełpino Górne Węsierska - Goplańska - Kiełpino Górne Lipuska - Goplańska - Otomińska) - Armii Krajowej - "Kartuska Północna" - Szczęśliwa - Kiełpinek PKM

» »
268

kierunek Kokoszki Poczta: Kiełpinek PKM - Szczęśliwa - "Kartuska Północna" - Armii Krajowej - Kalinowa - Azaliowa - Szafranowa - Św. Brata Alberta - Osiedlowa - Fabryczna - Nowatorów - Budowlanych - Kokoszki Poczta

kierunek Kiełpinek PKM: Kokoszki Poczta - Budowlanych - Bysewska - Kartuska - Fabryczna - Nowatorów - Metalowców - Osiedlowa - Św. Brata Alberta - Szafranowa - Azaliowa - Kalinowa - (wybrane kursy: Otomińska - Goplańska - Kiełpino Górne Węsierska - Goplańska - Kiełpino Górne Lipuska - Goplańska - Otomińska) - Armii Krajowej - "Kartuska Północna" - Szczęśliwa - Kiełpinek PKM

Rozkład jazdy ważny od: 16.12.2017
» »
269

kierunek Kukawka: Osiedle Barniewice - Plutona - Saturna - Planetarna - Barniewicka - Junony - Wodnika - Jednorożca - Koziorożca - Niedziałkowskiego - Balcerskiego - Kielnieńska - Gnieźnieńska - Myśliborska - Kwidzyńska - Kukawka

kier. Osiedle Barniewice: Kukawka - Kwidzyńska - Chojnicka - Gnieźnieńska - Kielnieńska - Balcerskiego - Niedziałkowskiego - Koziorożca - Jednorożca - Wodnika - Junony - Barniewicka - Planetarna - Wenus - Plutona - Osiedle Barniewice

» »
283

kierunek Nowy Port Szaniec Zachodni: Niedźwiednik - Góralska - Leśna Góra - Góralska - Potokowa - Rakoczego - Schuberta - Sobieskiego - UCK - Smoluchowskiego - Zwycięstwa - Hallera - Kliniczna - Marynarki Polskiej - Stadion Energa Gdańsk - Marynarki Polskiej - Wolności - Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni

kierunek Niedźwiednik: Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Góreckiego - Marynarki Polskiej - Stadion Energa Gdańsk - Marynarki Polskiej - Kliniczna - Hallera - Towarowa - Trubadurów - Zwycięstwa - Skłodowskiej-Curie - Dębinki - Smoluchowskiego - UCK - Jarowa - Sobieskiego - Schuberta - Rakoczego - Potokowa - Góralska - Leśna Góra - Góralska - Niedźwiednik

» »
295

w obydwu kierunkach: Zakoniczyn - Porębskiego - Bergiela - Świętokrzyska - Łostowice Świętokrzyska

» »
315

kierunek Oliwa PKP: Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Podwale Grodzkie - Hucisko - Nowe Ogrody - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Suchanino - Beethovena - Schuberta - Sobieskiego - Miszewskiego - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP - Lendziona - Grunwaldzka - Kołobrzeska - Dąbrowszczaków - Jagiellońska - Chłopska - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP

kierunek Wały Piastowskie: Oliwa PKP - Droszyńskiego - Bora-Komorowskiego - Chłopska - Jagiellońska - Dąbrowszczaków - Kołobrzeska - Grunwaldzka - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Grunwaldzka - Do Studzienki - Traugutta - Sobieskiego - Schuberta - Beethovena - Suchanino - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Hucisko - Podwale Grodzkie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie

» »
512

w obydwu kierunkach: Przegalina - Przegalińska - Turystyczna - Sobieszewo Wyspa

» »
574

w obydwu kierunkach: GDAŃSK: Jasień Pólnicy - Pólnicy - Kartuska - Jabłoniowa - Lubowidzka - GM. KOLBUDY: Słoneczna - Otomin Pętla

» »
912

kierunek Sobieszewo Wyspa: Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - Przejazdowo: Główna - Klonowa - Bogatka - Wiślinka: Sobieszewska - Szkolna - Trzcinisko: Gdańska - Błotnik: Nadwiślańska - Gdańsk: Akwenowa - Przegalińska - Przegalina - Przegalińska - Świbnieńska - Boguckiego -Turystyczna - Tęczowa - Radosna - Sobieszewo Wyspa

kierunek Wały Piastowskie: Sobieszewo Wyspa - Turystyczna - Boguckiego - Świbnieńska - Przegalińska - Przegalina - Przegalińska - Akwenowa - Błotnik: Nadwiślańska - Trzcinisko: Gdańska - Wiślinka: Szkolna - Sobieszewska - Bogatka - Przejazdowo: Klonowa - Główna - Gdańsk: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

Rozkład jazdy ważny od: 15.12.2017 do 17.12.2017
» »
986

kierunek Górki Wschodnie: Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - Przejazdowo: Główna - Benzynowa - Gdańsk: Benzynowa - Płońska - Wiślinka: Wałowa - Osiedlowa - Szkolna - Trzcinisko: Gdańska - Błotnik; Nadwiślańska - Gdańsk: Akwenowa - Świbnieńska - Boguckiego -Turystyczna - Tęczowa - Nadwiślańska - Górki Wschodnie

kierunek Wały Piastowskie: Górki Wschodnie - Nadwiślańska - Jodowa - Tęczowa - Radosna - Turystyczna - Boguckiego - Świbnieńska - Akwenowa - Błotnik: Nadwiślańska - Trzcinisko: Gdańska - Wiślinka: Szkolna - Osiedlowa - Wałowa - Gdańsk: Płońska - Benzynowa - Przejazdowo: Benzynowa - Główna - Gdańsk: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Wały Jagiellońskie - Podwale Grodzkie - Wały Piastowskie

Rozkład jazdy ważny od: 15.12.2017 do 17.12.2017
» »
N1

kierunek Osowa PKP: Jaworzniaków - Guderskiego - Świętokrzyska - (wybrane kursy: Bergiela - Porębskiego - Bergiela - Świętokrzyska) - Platynowa - Uranowa - Krzemowa - Platynowa - Małomiejska - Podmiejska - Trakt św. Wojciecha - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Zwycięstwa - Hallera - (wybrane kursy: Grudziądzka - Hallera) - Kościuszki - Legionów - Rzeczypospolitej - Chłopska - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP - Piastowska - Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Stary Rynek Oliwski - (wybrane kursy z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę: Czyżewskiego - SOPOT: Niepodległości - Obodrzyców - Kolberga - Malczewskiego - GDYNIA: Sopocka - Chwaszczyńska - Obwodnica Trójmiejska - GDAŃSK: - Obwodnica Trójmiejska) - Spacerowa - Kielnieńska - Barniewicka - Osowa PKP - (wybrane kursy: Barniewicka - Nowy Świat - Osowa Przesypownia)

kierunek Jaworzniaków: Osowa PKP - Barniewicka - Kielnieńska - Spacerowa - Stary Rynek Oliwski - Rybińskiego - Oliwa Pętla Tramwajowa - Piastowska - Oliwa PKP - Droszyńskiego - Bora-Komorowskiego - Chłopska - Rzeczypospolitej - Legionów - Kościuszki - Hallera - Zwycięstwa - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - Podmiejska - Małomiejska - Platynowa - Uranowa - Krzemowa - Platynowa - Świętokrzyska - (wybrane kursy: Bergiela - Porębskiego - Bergiela - Świętokrzyska) - Guderskiego - Jaworzniaków

» »
N2

kierunek Łostowice Świętokrzyska: Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Góreckiego - Marynarki Polskiej - Oliwska - Krasickiego - Gdańska - PCK - Dworska - Hallera - Kościuszki - Żołnierzy Wyklętych - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Partyzantów - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Bulońska - Rakoczego - Nowolipie - Łostowicka - Havla - Łostowice Świętokrzyska

kierunek Nowy Port Szaniec Zachodni: Łostowice Świętokrzyska - Havla - (wybrane kursy: Łódzka - Warszawska - Jabłoniowa - Armii Krajowej) - Łostowicka - Nowolipie - Rakoczego - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Konopnickiej - Zator Przytockiego - Dmowskiego - Wrzeszcz PKP - Lendziona - Grunwaldzka - Żołnierzy Wyklętych - Kościuszki - Chrobrego - Grudziądzka - Hallera - Dworska - PCK - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Wyzwolenia - Marynarki Polskiej - Wolności - Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni

» »
N3

w obydwu kierunkach: Wrzeszcz PKP - Dmowskiego - Żołnierzy Wyklętych - Słowackiego - Port Lotniczy - Słowackiego - Budowlanych - Nowatorów - Kartuska - (wybrane kursy: Otomińska - Goplańska - Kiełpino Górne Węsierska - Goplańska - Otomińska - Kartuska) - Armii Krajowej - Kartuska - Źródlana - Kartuska - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny

» »
N4

kierunek Rębowo: Pomorska Kapliczna - Kapliczna - Piastowska - Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Zaroślak - Stoczniowców - Hirszfelda - Wronki - Buczka - Worcella - Cienista - Witosa - Wilanowska - Havla - Łódzka - Warszawska - Piotrkowska - Ujeścisko - Piotrkowska - Warszawska - Jabłoniowa - Przywidzka - Czermińskiego - Guderskiego - Rębowo

kierunek Pomorska Kapliczna: Rębowo - Guderskiego - Czermińskiego - Przywidzka - Jabłoniowa - Warszawska - Piotrkowska - Ujeścisko - Piotrkowska - Warszawska - Łódzka - Havla - Wilanowska - Witosa - Cienista - Worcella - Buczka - Reformacka - Stoczniowców - Zaroślak - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny - Błędnik - Zwycięstwa - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Wita Stwosza - Obrońców Westerplatte - Polanki - Rybińskiego - Oliwa Pętla Tramwajowa - Piastowska - Kapliczna - Pomorska Kapliczna

» »
N5

kierunek Dworzec Główny: PRUSZCZ GD.: Pruszcz Gdański Matejki - Grunwaldzka - Krótka - Gdańska - Grunwaldzka - GDAŃSK: Trakt św. Wojciecha - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

kierunek Pruszcz Gdański Matejki: GDAŃSK: Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Trakt św. Wojciecha - PRUSZCZ GD.: Grunwaldzka - Przemysłowa - PCK - Kasprowicza - Kopernika - Chopina - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Pruszcz Gdański Matejki

» »
N6

w obydwu kierunkach: Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Hucisko - Nowe Ogrody - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Schuberta - Rakoczego - Potokowa - Góralska - Niedźwiednik

» »
N8

kierunek Górki Zachodnie: Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Podwale Przedmiejskie - Siennicka - Lenartowicza - Sienna - Stryjewskiego - Sówki - Kępna - Łowicka - Górki Zachodnie

kierunek Dworzec Główny: Górki Zachodnie - Łowicka - Kępna - Sówki - Stryjewskiego - Budzysza - Lenartowicza - Siennicka - Podwale Przedmiejskie - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
N9

kierunek Przegalina: GDAŃSK: Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Toruńska - Wróbla - (wybrany kurs: Podwale Przedmiejskie - Żabi Kruk)- Podwale Przedmiejskie - Elbląska - GM. PRUSZCZ GD.: Przejazdowo - Bogatka - Sobieszewska - GDAŃSK: Sobieszewo Wyspa - (wybrane kursy: Tęczowa - Nadwiślańska - Górki Wschodnie - Nadwiślańska - Jodowa - Tęczowa) - Turystyczna - Boguckiego - Prom Świbno - Świbnieńska - Przegalińska - Przegalina

kierunek Dworzec Główny: GDAŃSK: Przegalina - Przegalińska - Świbnieńska - Prom Świbno - Boguckiego - Turystyczna - Sobieszewo Wyspa - GM. PRUSZCZ GD.: Sobieszewska - Bogatka - Przejazdowo - GDAŃSK: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Łąkowa - Długie Ogrody - Szopy - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
N9

kierunek Górki Wschodnie: Dworzec Główny - - Wały Jagiellońskie - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - Przejazdowo: Główna - Klonowa - Bogatka - Wiślinka: Sobieszewska - Szkolna - Trzcinisko: Gdańska - Błotnik: Nadwiślańska - Gdańsk: Akwenowa - Świbnieńska - Boguckiego - Turystyczna - Tęczowa - Nadwiślańska - Górki Wschodnie

kierunek Wały Piastowskie: Górki Wschodnie - Nadwiślańska - Jodowa - Tęczowa - Radosna - Turystyczna - Boguckiego - Świbnieńska - Akwenowa - Błotnik: Nadwiślańska - Trzcinisko: Gdańska - Wiślinka: Szkolna - Sobieszewska - Bogatka - Przejazdowo: Klonowa - Główna - Gdańsk: Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Wały Jagiellońskie - - Dworzec Główny

Rozkład jazdy ważny od: 15.12.2017 do 17.12.2017
» »
N11

kierunek Olszynka Niwki: Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Okopowa - Toruńska - Wróbla - Łąkowa - Podwale Przedmiejskie - Elbląska - Zawodników - Na Szańcach - Modra - Jelinki - Ścieżki - Łanowa - Gęsia - Modra - Niwki - Olszynka Niwki

kierunek Dworzec Główny: Olszynka Niwki - Niwki - Zawodzie - Osiedle - Zawodników - Elbląska - Podwale Przedmiejskie - Łąkowa - Długie Ogrody - Szopy - Kamienna Grobla - Toruńska - Okopowa - Brama Wyżynna - Dworzec Główny

» »
N12

kierunek Żabianka SKM: Jasieńska - Myśliwska - Bulońska - Rakoczego - Jaśkowa Dolina - Wileńska - Jaśkowa Dolina - Piecewska - Trzy Lipy - Beethovena - Powstańców Warszawskich - Nowe Ogrody - Hucisko - Wały Jagiellońskie - Dworzec Główny - Wały Piastowskie - Jana z Kolna - Marynarki Polskiej - Wyzwolenia - Nowy Port Szaniec Zachodni - Władysława IV - Na Zaspę - Góreckiego - Marynarki Polskiej - Wyzwolenia - Oliwska - Krasickiego - Gdańska - PCK - Dworska - Hallera - Grudziądzka - Leszczyńskich - Jana Pawła II - Czarny Dwór - Obrońców Wybrzeża - Chłopska - Pomorska - Subisława - Żabianka SKM

kierunek Jasieńska: Żabianka SKM - Subisława - Pomorska - Chłopska - Obrońców Wybrzeża - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Leszczyńskich - Grudziądzka - Hallera - Dworska - PCK - Gdańska - Krasickiego - Oliwska - Wyzwolenia - Marynarki Polskiej - Wolności - Władysława IV - Nowy Port Szaniec Zachodni - Wyzwolenia - Marynarki Polskiej - Jana z Kolna - Wały Piastowskie - Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Hucisko - Nowe Ogrody - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Trzy Lipy - Piecewska - Jaśkowa Dolina - Wileńska - Jaśkowa Dolina - Rakoczego - Bulońska - Myśliwska - Jasieńska

» »
N13

w obydwu kierunkach: Żabianka SKM - Subisława - Pomorska - Chłopska - Obrońców Wybrzeża - Dąbrowszczaków - Kołobrzeska - Bażyńskiego - Wita Stwosza - Wojska Polskiego - Grunwaldzka - Zwycięstwa - Dworzec Główny - Brama Wyżynna - Armii Krajowej - Sikorskiego - Witosa - Łostowicka - Havla - Świętokrzyska - Niepołomicka - Kampinoska - Srebrna - Niepołomicka - Przebiśniegowa - Wielkopolska - Ofiar Grudnia 70 - Olimpijska

» »