Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna16:07
Rejtana16:09
Sandomierska16:11
Zremb (n/ż)16:12
Elmet (n/ż)16:13
Toruńska16:16
Brama Wyżynna16:19
Dworzec Główny16:22
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)16:25
Płowce16:28
Focha (n/ż)
 
16:29
0 min.
 
Cygańska Góra16:301 min.
 
Wagnera16:312 min.
 
Otwarta16:323 min.
 
Kurpińskiego16:334 min.
 
Piecewska16:367 min.
 
Warneńska16:378 min.
 
Kolumba16:389 min.
 
Brętowo PKM16:3910 min.
 
Ogrodowa (n/ż)16:4011 min.
 
Potokowa16:4213 min.
 
Słowackiego Działki (n/ż)16:4415 min.
 
Harfowa16:4819 min.
 
Agrarna16:5021 min.
 
Astronautów16:5122 min.
 
Szybowcowa16:5324 min.
 
Firoga (n/ż)16:5425 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)16:5526 min.
 
Port Lotniczy16:5728 min.
 
Spadochroniarzy17:0031 min.
 
Radiowa (n/ż)17:0132 min.
 
Ikara17:0233 min.
 
Telewizyjna (n/ż)17:0435 min.
 
Meteorytowa (n/ż)17:0839 min.
 
Owczarnia17:0940 min.
 
Marsa17:1142 min.
 
Jednorożca17:1243 min.
 
Sopocka17:1546 min.
 
Nowa17:1647 min.
 
Barniewicka17:1748 min.
 
Niedziałkowskiego17:1849 min.
 
Biwakowa17:1950 min.
 
Konkordii (n/ż)17:2051 min.
 
Osowa PKP17:2152 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy