Rozkład jazdy na: Nd., 16.02.2020
Wały Piastowskie12:05
Dworzec Główny12:07
Hucisko12:09
Centrum Hevelianum12:11
Płowce12:13
Focha (n/ż)12:14
Cygańska Góra12:15
Wagnera12:17
Otwarta12:18
Kurpińskiego12:19
Dobrowolskiego12:21
Wileńska12:22
Dobrowolskiego12:23
Piecewska12:24
Warneńska
 
12:26
0 min.
 
Kolumba12:271 min.
 
Brętowo PKM12:282 min.
 
Ogrodowa (n/ż)12:304 min.
 
Potokowa12:326 min.
 
Podkarpacka12:337 min.
 
Niedźwiednik12:359 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy