Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Wały Piastowskie08:05
Dworzec Główny08:07
Hucisko08:09
Centrum Hevelianum08:11
Płowce08:13
Focha (n/ż)08:14
Cygańska Góra08:15
Wagnera08:17
Otwarta08:18
Kurpińskiego08:19
Dobrowolskiego08:21
Wileńska08:22
Dobrowolskiego08:23
Piecewska08:24
Warneńska
 
08:26
0 min.
 
Kolumba08:271 min.
 
Brętowo PKM08:282 min.
 
Ogrodowa (n/ż)08:304 min.
 
Potokowa08:326 min.
 
Podkarpacka08:337 min.
 
Niedźwiednik08:359 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy