Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Dworzec Główny07:07
Hucisko07:09
Centrum Hevelianum07:11
Płowce07:12
Focha (n/ż)07:13
Cygańska Góra07:14
Wagnera07:16
Otwarta07:17
Kurpińskiego07:18
Dobrowolskiego07:20
Wileńska07:21
Dobrowolskiego07:22
Piecewska07:23
Warneńska
 
07:25
0 min.
 
Kolumba07:261 min.
 
Brętowo PKM07:272 min.
 
Ogrodowa (n/ż)07:294 min.
 
Potokowa07:316 min.
 
Podkarpacka07:327 min.
 
Niedźwiednik07:349 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy