Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Dworzec Główny20:31
Hucisko20:33
Centrum Hevelianum20:35
Płowce20:36
Focha (n/ż)20:37
Cygańska Góra20:38
Wagnera20:40
Otwarta20:41
Kurpińskiego20:42
Dobrowolskiego20:44
Wileńska20:45
Dobrowolskiego20:46
Piecewska20:47
Warneńska
 
20:49
0 min.
 
Kolumba20:501 min.
 
Brętowo PKM20:512 min.
 
Ogrodowa (n/ż)20:523 min.
 
Potokowa20:545 min.
 
Podkarpacka20:556 min.
 
Niedźwiednik20:578 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy