Rozkład jazdy na: Nd., 16.02.2020
Wały Piastowskie20:05
Dworzec Główny20:07
Hucisko20:09
Centrum Hevelianum20:11
Płowce20:12
Focha (n/ż)20:13
Cygańska Góra20:14
Wagnera20:16
Otwarta20:17
Kurpińskiego20:18
Dobrowolskiego20:20
Wileńska20:21
Dobrowolskiego20:22
Piecewska20:23
Warneńska
 
20:25
0 min.
 
Kolumba20:261 min.
 
Brętowo PKM20:272 min.
 
Ogrodowa (n/ż)20:283 min.
 
Potokowa20:305 min.
 
Podkarpacka20:316 min.
 
Niedźwiednik20:338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy