Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Wały Piastowskie17:05
Dworzec Główny17:07
Hucisko17:09
Centrum Hevelianum17:11
Płowce17:13
Focha (n/ż)17:14
Cygańska Góra17:15
Wagnera17:17
Otwarta17:18
Kurpińskiego17:19
Dobrowolskiego17:21
Wileńska17:22
Dobrowolskiego17:23
Piecewska17:24
Warneńska
 
17:26
0 min.
 
Kolumba17:271 min.
 
Brętowo PKM17:282 min.
 
Ogrodowa (n/ż)17:304 min.
 
Potokowa17:326 min.
 
Podkarpacka17:337 min.
 
Niedźwiednik17:359 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy