Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Wały Piastowskie16:35
Dworzec Główny16:37
Hucisko16:39
Centrum Hevelianum16:41
Płowce16:43
Focha (n/ż)16:44
Cygańska Góra16:45
Wagnera16:47
Otwarta16:48
Kurpińskiego16:49
Dobrowolskiego16:51
Wileńska16:52
Dobrowolskiego16:53
Piecewska16:54
Warneńska
 
16:56
0 min.
 
Kolumba16:571 min.
 
Brętowo PKM16:582 min.
 
Ogrodowa (n/ż)17:004 min.
 
Potokowa17:026 min.
 
Podkarpacka17:037 min.
 
Niedźwiednik17:059 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy