Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wały Piastowskie16:05
Dworzec Główny16:07
Hucisko16:09
Hevelianum16:11
Płowce16:13
Focha (n/ż)16:14
Cygańska Góra16:15
Wagnera16:17
Otwarta16:18
Kurpińskiego16:19
Dobrowolskiego16:21
Wileńska16:22
Dobrowolskiego16:23
Piecewska16:24
Warneńska
 
16:26
0 min.
 
Kolumba16:271 min.
 
Brętowo PKM16:282 min.
 
Ogrodowa (n/ż)16:304 min.
 
Potokowa16:326 min.
 
Podkarpacka16:337 min.
 
Niedźwiednik16:359 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy