Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wały Piastowskie15:35
Dworzec Główny15:37
Hucisko15:39
Centrum Hevelianum15:41
Płowce15:43
Focha (n/ż)15:44
Cygańska Góra15:45
Wagnera15:47
Otwarta15:48
Kurpińskiego15:49
Dobrowolskiego15:51
Wileńska15:52
Dobrowolskiego15:53
Piecewska15:54
Warneńska
 
15:56
0 min.
 
Kolumba15:571 min.
 
Brętowo PKM15:582 min.
 
Ogrodowa (n/ż)16:004 min.
 
Potokowa16:026 min.
 
Podkarpacka16:037 min.
 
Niedźwiednik16:059 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy