Rozkład jazdy na: Nd., 26.01.2020
Wały Piastowskie14:35
Dworzec Główny14:37
Hucisko14:39
Centrum Hevelianum14:41
Płowce14:43
Focha (n/ż)14:44
Cygańska Góra14:45
Wagnera14:47
Otwarta14:48
Kurpińskiego14:49
Dobrowolskiego14:51
Wileńska14:52
Dobrowolskiego14:53
Piecewska14:54
Warneńska
 
14:56
0 min.
 
Kolumba14:571 min.
 
Brętowo PKM14:582 min.
 
Ogrodowa (n/ż)15:004 min.
 
Potokowa15:026 min.
 
Podkarpacka15:037 min.
 
Niedźwiednik15:059 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy