Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Wały Piastowskie05:41
Dworzec Główny05:43
Hucisko05:45
Centrum Hevelianum05:47
Płowce05:49
Focha (n/ż)05:50
Cygańska Góra05:51
Wagnera05:53
Otwarta05:54
Kurpińskiego05:55
Dobrowolskiego05:57
Wileńska05:58
Dobrowolskiego05:59
Piecewska06:00
Warneńska
 
06:02
0 min.
 
Kolumba06:042 min.
 
Brętowo PKM06:053 min.
 
Ogrodowa (n/ż)06:064 min.
 
Potokowa06:086 min.
 
Podkarpacka06:097 min.
 
Niedźwiednik06:108 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy