Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wały Piastowskie21:22
Dworzec Główny21:24
Hucisko21:26
Centrum Hevelianum21:28
Płowce21:29
Focha (n/ż)21:30
Cygańska Góra21:31
Wagnera21:33
Otwarta21:34
Kurpińskiego21:35
Dobrowolskiego21:37
Wileńska21:38
Dobrowolskiego21:39
Piecewska21:40
Warneńska
 
21:42
0 min.
 
Kolumba21:431 min.
 
Brętowo PKM21:442 min.
 
Ogrodowa (n/ż)21:453 min.
 
Potokowa21:475 min.
 
Podkarpacka21:486 min.
 
Niedźwiednik21:508 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy