Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Dworzec Główny20:24
Hucisko20:26
Centrum Hevelianum20:28
Płowce20:29
Focha (n/ż)20:30
Cygańska Góra20:31
Wagnera20:33
Otwarta20:34
Kurpińskiego20:35
Dobrowolskiego20:37
Wileńska20:38
Dobrowolskiego20:39
Piecewska20:40
Warneńska
 
20:42
0 min.
 
Kolumba20:431 min.
 
Brętowo PKM20:442 min.
 
Ogrodowa (n/ż)20:453 min.
 
Potokowa20:475 min.
 
Podkarpacka20:486 min.
 
Niedźwiednik20:508 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy