Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Dworzec Główny19:56
Hucisko19:58
Centrum Hevelianum20:00
Płowce20:02
Focha (n/ż)20:03
Cygańska Góra20:04
Wagnera20:06
Otwarta20:07
Kurpińskiego20:08
Dobrowolskiego20:10
Wileńska20:11
Dobrowolskiego20:12
Piecewska20:13
Warneńska
 
20:15
0 min.
 
Kolumba20:172 min.
 
Brętowo PKM20:183 min.
 
Ogrodowa (n/ż)20:194 min.
 
Potokowa20:216 min.
 
Podkarpacka20:227 min.
 
Niedźwiednik20:238 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy