Rozkład jazdy na: Pt., 17.01.2020
Wały Piastowskie18:44
Dworzec Główny18:46
Hucisko18:48
Centrum Hevelianum18:50
Płowce18:52
Focha (n/ż)18:53
Cygańska Góra18:54
Wagnera18:56
Otwarta18:57
Kurpińskiego18:58
Dobrowolskiego19:00
Wileńska19:01
Dobrowolskiego19:02
Piecewska19:03
Warneńska
 
19:05
0 min.
 
Kolumba19:072 min.
 
Brętowo PKM19:083 min.
 
Ogrodowa (n/ż)19:094 min.
 
Potokowa19:116 min.
 
Podkarpacka19:127 min.
 
Niedźwiednik19:138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy