Rozkład jazdy na: Nd., 16.02.2020
Wały Piastowskie18:04
Dworzec Główny18:06
Hucisko18:08
Centrum Hevelianum18:10
Płowce18:12
Focha (n/ż)18:13
Cygańska Góra18:14
Wagnera18:16
Otwarta18:17
Kurpińskiego18:18
Dobrowolskiego18:20
Wileńska18:21
Dobrowolskiego18:22
Piecewska18:23
Warneńska
 
18:25
0 min.
 
Kolumba18:272 min.
 
Brętowo PKM18:283 min.
 
Ogrodowa (n/ż)18:294 min.
 
Potokowa18:316 min.
 
Podkarpacka18:327 min.
 
Niedźwiednik18:338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy