Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wały Piastowskie21:52
Dworzec Główny21:54
Hucisko21:56
Centrum Hevelianum21:58
Płowce21:59
Focha (n/ż)22:00
Cygańska Góra22:01
Wagnera22:03
Otwarta22:04
Kurpińskiego22:05
Dobrowolskiego22:07
Wileńska22:08
Dobrowolskiego22:09
Piecewska22:10
Warneńska
 
22:12
0 min.
 
Kolumba22:131 min.
 
Brętowo PKM22:142 min.
 
Ogrodowa (n/ż)22:153 min.
 
Potokowa22:175 min.
 
Podkarpacka22:186 min.
 
Niedźwiednik22:208 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy