Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Wały Piastowskie18:35
Dworzec Główny18:37
Hucisko18:39
Centrum Hevelianum18:41
Płowce18:42
Focha (n/ż)18:43
Cygańska Góra18:44
Wagnera18:46
Otwarta18:47
Kurpińskiego18:48
Dobrowolskiego18:50
Wileńska18:51
Dobrowolskiego18:52
Piecewska18:53
Warneńska
 
18:55
0 min.
 
Kolumba18:561 min.
 
Brętowo PKM18:572 min.
 
Ogrodowa (n/ż)18:594 min.
 
Potokowa19:016 min.
 
Podkarpacka19:027 min.
 
Niedźwiednik19:049 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy