Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Osowa PKP12:35
Osowa PKP12:35
Konkordii (n/ż)12:36
Zeusa (n/ż)12:37
Koziorożca12:39
Marsa12:41
Jednorożca12:42
Sopocka12:44
Osowa Obwodnica
 
12:46
0 min.
 
Rynarzewo (n/ż)12:493 min.
 
Oliwa ZOO12:526 min.
 
Karwieńska (n/ż)12:548 min.
 
Cystersów12:559 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa12:5711 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy