Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   120   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   322   512   574   606   622   658   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   

Dni powszednie - ferie i wakacje
Stara Piła20:27
Niestępowo Do Zdroju20:29
Niestępowo Szkoła20:30
Niestępowo Gdańska20:32
Niestępowo Sulmińska (n/ż)20:34
Sulmin Wrzosowe Wzgórze (n/ż)20:36
Sulmin20:37
Sulmin Trakt Gdański (n/ż)20:38
Sulmin Trakt Konny (n/ż)20:39
Otomin - Pętla  20:42
Otomin Sarnia20:44
Otomin Dziewicza (n/ż)20:46
Lubowidzka (n/ż)  20:47
Szadółki Obwodnica (n/ż)20:48
Przywidzka20:50
Szadółki20:51
Leszczynowa20:53
Lawendowe Wzgórze20:54
Ujeścisko20:57
Kielecka20:59
Przemyska21:01
Wilanowska21:03
Cmentarz Łostowicki21:04
Emaus
 
21:07
Siedlce– 21:08