Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Bysewo22:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)22:39
Centrostal (n/ż)22:40
Unimor (n/ż)22:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)22:42
Nowatorów22:44
Transportowców22:45
Kartuska (n/ż)22:46
Fabryczna22:47
Inżynierska (n/ż)22:48
Karczemki
 
22:50
0 min.
 
Przytulna22:544 min.
 
Szczęśliwa22:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)22:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)22:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)22:588 min.
 
Źródlana23:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)23:0111 min.
 
Pólnicy23:0212 min.
 
Damroki23:0313 min.
 
Lipowa23:0515 min.
 
Myśliwska23:0616 min.
 
Pagórkowa23:0717 min.
 
Zielony Stok23:0818 min.
 
Emaus23:0919 min.
 
Zakopiańska23:1121 min.
 
Urząd Miejski23:1323 min.
 
Hucisko23:1525 min.
 
Dworzec Główny23:1727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy