Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Bysewo21:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)21:09
Centrostal (n/ż)21:10
Unimor (n/ż)21:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)21:12
Nowatorów21:14
Transportowców21:15
Kartuska (n/ż)21:16
Fabryczna21:17
Inżynierska (n/ż)21:18
Karczemki
 
21:20
0 min.
 
Przytulna21:244 min.
 
Szczęśliwa21:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)21:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)21:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)21:288 min.
 
Źródlana21:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)21:3111 min.
 
Pólnicy21:3212 min.
 
Damroki21:3313 min.
 
Lipowa21:3515 min.
 
Myśliwska21:3616 min.
 
Pagórkowa21:3717 min.
 
Zielony Stok21:3818 min.
 
Emaus21:3919 min.
 
Zakopiańska21:4121 min.
 
Urząd Miejski21:4323 min.
 
Hucisko21:4525 min.
 
Dworzec Główny21:4727 min.
 
Wały Piastowskie21:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy