Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Bysewo18:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)18:39
Centrostal (n/ż)18:40
Unimor (n/ż)18:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)18:42
Nowatorów18:44
Transportowców18:45
Kartuska (n/ż)18:46
Fabryczna18:47
Inżynierska (n/ż)18:48
Karczemki
 
18:50
0 min.
 
Przytulna18:544 min.
 
Szczęśliwa18:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)18:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)18:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)18:588 min.
 
Źródlana19:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)19:0111 min.
 
Pólnicy19:0212 min.
 
Damroki19:0313 min.
 
Lipowa19:0515 min.
 
Myśliwska19:0616 min.
 
Pagórkowa19:0717 min.
 
Zielony Stok19:0818 min.
 
Emaus19:0919 min.
 
Zakopiańska19:1121 min.
 
Urząd Miejski19:1323 min.
 
Hucisko19:1525 min.
 
Dworzec Główny19:1727 min.
 
Wały Piastowskie19:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy