Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Bysewo16:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)16:09
Centrostal (n/ż)16:10
Unimor (n/ż)16:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)16:12
Nowatorów16:14
Transportowców16:15
Kartuska (n/ż)16:16
Fabryczna16:17
Inżynierska (n/ż)16:18
Karczemki
 
16:20
0 min.
 
Przytulna16:244 min.
 
Szczęśliwa16:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)16:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)16:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)16:288 min.
 
Źródlana16:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)16:3111 min.
 
Pólnicy16:3212 min.
 
Damroki16:3313 min.
 
Lipowa16:3515 min.
 
Myśliwska16:3616 min.
 
Pagórkowa16:3717 min.
 
Zielony Stok16:3818 min.
 
Emaus16:3919 min.
 
Zakopiańska16:4121 min.
 
Urząd Miejski16:4323 min.
 
Hucisko16:4525 min.
 
Dworzec Główny16:4727 min.
 
Wały Piastowskie16:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy