Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Bysewo13:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)13:39
Centrostal (n/ż)13:40
Unimor (n/ż)13:41
Kokoszki - Poczta (n/ż)13:42
Nowatorów13:44
Transportowców13:45
Kartuska (n/ż)13:46
Fabryczna13:47
Inżynierska (n/ż)13:48
Karczemki
 
13:50
0 min.
 
Przytulna13:544 min.
 
Szczęśliwa13:555 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)13:566 min.
 
Życzliwa (n/ż)13:577 min.
 
Jasień Działki (n/ż)13:588 min.
 
Źródlana14:0010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)14:0111 min.
 
Pólnicy14:0212 min.
 
Damroki14:0313 min.
 
Lipowa14:0515 min.
 
Myśliwska14:0616 min.
 
Pagórkowa14:0717 min.
 
Zielony Stok14:0818 min.
 
Emaus14:0919 min.
 
Zakopiańska14:1121 min.
 
Urząd Miejski14:1323 min.
 
Hucisko14:1525 min.
 
Dworzec Główny14:1727 min.
 
Wały Piastowskie14:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy