{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Bysewo12:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)12:09
Centrostal (n/ż)12:10
Unimor (n/ż)12:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)12:12
Nowatorów12:14
Transportowców12:15
Kartuska (n/ż)12:16
Fabryczna12:17
Inżynierska (n/ż)12:18
Karczemki
 
12:20
0 min.
 
Przytulna12:244 min.
 
Szczęśliwa12:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)12:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)12:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)12:288 min.
 
Źródlana12:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)12:3111 min.
 
Pólnicy12:3212 min.
 
Damroki12:3313 min.
 
Lipowa12:3515 min.
 
Myśliwska12:3616 min.
 
Pagórkowa12:3717 min.
 
Zielony Stok12:3818 min.
 
Emaus12:3919 min.
 
Zakopiańska12:4121 min.
 
Urząd Miejski12:4323 min.
 
Hucisko12:4525 min.
 
Dworzec Główny12:4727 min.
 
Wały Piastowskie12:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy