Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Bysewo06:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)06:09
Centrostal (n/ż)06:10
Unimor (n/ż)06:11
Kokoszki - Poczta (n/ż)06:12
Nowatorów06:14
Transportowców06:15
Kartuska (n/ż)06:16
Fabryczna06:17
Inżynierska (n/ż)06:18
Karczemki
 
06:20
0 min.
 
Przytulna06:244 min.
 
Szczęśliwa06:255 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)06:266 min.
 
Życzliwa (n/ż)06:277 min.
 
Jasień Działki (n/ż)06:288 min.
 
Źródlana06:3010 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)06:3111 min.
 
Pólnicy06:3212 min.
 
Damroki06:3313 min.
 
Lipowa06:3515 min.
 
Myśliwska06:3616 min.
 
Pagórkowa06:3717 min.
 
Zielony Stok06:3818 min.
 
Emaus06:3919 min.
 
Zakopiańska06:4121 min.
 
Urząd Miejski06:4323 min.
 
Hucisko06:4525 min.
 
Dworzec Główny06:4727 min.
 
Wały Piastowskie06:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy