Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Bysewo05:37
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)05:38
Centrostal (n/ż)05:39
Unimor (n/ż)05:40
Kokoszki - Poczta (n/ż)05:41
Nowatorów05:43
Transportowców05:44
Kartuska (n/ż)05:45
Fabryczna05:46
Inżynierska (n/ż)05:47
Karczemki
 
05:49
0 min.
 
Przytulna05:534 min.
 
Szczęśliwa05:545 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)05:556 min.
 
Życzliwa (n/ż)05:567 min.
 
Jasień Działki (n/ż)05:578 min.
 
Źródlana05:5910 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)06:0011 min.
 
Pólnicy06:0112 min.
 
Damroki06:0213 min.
 
Lipowa06:0415 min.
 
Myśliwska06:0516 min.
 
Pagórkowa06:0617 min.
 
Zielony Stok06:0718 min.
 
Emaus06:0819 min.
 
Zakopiańska06:1021 min.
 
Urząd Miejski06:1425 min.
 
Hucisko06:1627 min.
 
Dworzec Główny06:1829 min.
 
Wały Piastowskie06:1930 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy