Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Bysewo17:57
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)17:58
Centrostal (n/ż)17:59
Unimor (n/ż)18:00
Kokoszki - Poczta (n/ż)18:01
Nowatorów18:03
Transportowców18:04
Kartuska (n/ż)18:05
Fabryczna18:06
Inżynierska (n/ż)18:07
Karczemki
 
18:09
0 min.
 
Przytulna18:134 min.
 
Szczęśliwa18:145 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)18:156 min.
 
Życzliwa (n/ż)18:167 min.
 
Jasień Działki (n/ż)18:178 min.
 
Źródlana18:1910 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)18:2011 min.
 
Pólnicy18:2112 min.
 
Damroki18:2213 min.
 
Lipowa18:2415 min.
 
Myśliwska18:2516 min.
 
Pagórkowa18:2617 min.
 
Zielony Stok18:2718 min.
 
Emaus18:2819 min.
 
Zakopiańska18:3021 min.
 
Urząd Miejski18:3324 min.
 
Hucisko18:3526 min.
 
Dworzec Główny18:3728 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy