Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Bysewo17:04
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)17:05
Centrostal (n/ż)17:06
Unimor (n/ż)17:07
Kokoszki - Poczta (n/ż)17:08
Nowatorów17:10
Transportowców17:11
Kartuska (n/ż)17:12
Fabryczna17:13
Inżynierska (n/ż)17:14
Karczemki
 
17:16
0 min.
 
Przytulna17:204 min.
 
Szczęśliwa17:215 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)17:226 min.
 
Życzliwa (n/ż)17:237 min.
 
Jasień Działki (n/ż)17:248 min.
 
Źródlana17:2610 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)17:2711 min.
 
Pólnicy17:2812 min.
 
Damroki17:2913 min.
 
Lipowa17:3216 min.
 
Myśliwska17:3317 min.
 
Pagórkowa17:3418 min.
 
Zielony Stok17:3519 min.
 
Emaus17:3620 min.
 
Zakopiańska17:3822 min.
 
Urząd Miejski17:4125 min.
 
Hucisko17:4327 min.
 
Dworzec Główny17:4529 min.
 
Wały Piastowskie17:4630 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy