Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Bysewo15:41
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)15:42
Centrostal (n/ż)15:43
Unimor (n/ż)15:44
Kokoszki - Poczta (n/ż)15:45
Nowatorów15:48
Transportowców15:51
Kartuska (n/ż)15:54
Fabryczna15:58
Inżynierska (n/ż)15:59
Karczemki
 
16:01
0 min.
 
Przytulna16:054 min.
 
Szczęśliwa16:065 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)16:076 min.
 
Życzliwa (n/ż)16:087 min.
 
Jasień Działki (n/ż)16:098 min.
 
Źródlana16:1110 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)16:1211 min.
 
Pólnicy16:1312 min.
 
Damroki16:1413 min.
 
Lipowa16:1716 min.
 
Myśliwska16:1817 min.
 
Pagórkowa16:1918 min.
 
Zielony Stok16:2019 min.
 
Emaus16:2221 min.
 
Zakopiańska16:2423 min.
 
Urząd Miejski16:2726 min.
 
Hucisko16:2928 min.
 
Dworzec Główny16:3130 min.
 
Wały Piastowskie16:3231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy