Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Bysewo14:24
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)14:25
Centrostal (n/ż)14:26
Unimor (n/ż)14:27
Kokoszki - Poczta (n/ż)14:28
Nowatorów14:31
Transportowców14:34
Kartuska (n/ż)14:37
Fabryczna14:41
Inżynierska (n/ż)14:42
Karczemki
 
14:44
0 min.
 
Przytulna14:484 min.
 
Szczęśliwa14:495 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)14:506 min.
 
Życzliwa (n/ż)14:517 min.
 
Jasień Działki (n/ż)14:528 min.
 
Źródlana14:5410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)14:5511 min.
 
Pólnicy14:5612 min.
 
Damroki14:5713 min.
 
Lipowa15:0016 min.
 
Myśliwska15:0117 min.
 
Pagórkowa15:0218 min.
 
Zielony Stok15:0319 min.
 
Emaus15:0521 min.
 
Zakopiańska15:0723 min.
 
Urząd Miejski15:1026 min.
 
Hucisko15:1228 min.
 
Dworzec Główny15:1430 min.
 
Wały Piastowskie15:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy