Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Bysewo12:42
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)12:43
Centrostal (n/ż)12:44
Unimor (n/ż)12:45
Kokoszki - Poczta (n/ż)12:46
Nowatorów12:48
Transportowców12:49
Kartuska (n/ż)12:50
Fabryczna12:51
Inżynierska (n/ż)12:52
Karczemki
 
12:54
0 min.
 
Przytulna12:584 min.
 
Szczęśliwa12:595 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)13:006 min.
 
Życzliwa (n/ż)13:017 min.
 
Jasień Działki (n/ż)13:028 min.
 
Źródlana13:0410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)13:0511 min.
 
Pólnicy13:0612 min.
 
Damroki13:0713 min.
 
Lipowa13:0915 min.
 
Myśliwska13:1016 min.
 
Pagórkowa13:1117 min.
 
Zielony Stok13:1218 min.
 
Emaus13:1319 min.
 
Zakopiańska13:1521 min.
 
Urząd Miejski13:1925 min.
 
Hucisko13:2127 min.
 
Dworzec Główny13:2329 min.
 
Wały Piastowskie13:2430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy