Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Bysewo11:42
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)11:43
Centrostal (n/ż)11:44
Unimor (n/ż)11:45
Kokoszki - Poczta (n/ż)11:46
Nowatorów11:48
Transportowców11:49
Kartuska (n/ż)11:50
Fabryczna11:51
Inżynierska (n/ż)11:52
Karczemki
 
11:54
0 min.
 
Przytulna11:584 min.
 
Szczęśliwa11:595 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)12:006 min.
 
Życzliwa (n/ż)12:017 min.
 
Jasień Działki (n/ż)12:028 min.
 
Źródlana12:0410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)12:0511 min.
 
Pólnicy12:0612 min.
 
Damroki12:0713 min.
 
Lipowa12:0915 min.
 
Myśliwska12:1016 min.
 
Pagórkowa12:1117 min.
 
Zielony Stok12:1218 min.
 
Emaus12:1319 min.
 
Zakopiańska12:1521 min.
 
Urząd Miejski12:1925 min.
 
Hucisko12:2127 min.
 
Dworzec Główny12:2329 min.
 
Wały Piastowskie12:2430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy