Rozkład jazdy na: Wt., 2.06.2020
Bysewo05:02
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)05:03
Centrostal (n/ż)05:04
Unimor (n/ż)05:05
Kokoszki - Poczta (n/ż)05:06
Nowatorów05:08
Transportowców05:09
Kartuska (n/ż)05:10
Fabryczna05:11
Inżynierska (n/ż)05:12
Karczemki
 
05:14
0 min.
 
Przytulna05:184 min.
 
Szczęśliwa05:195 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)05:206 min.
 
Życzliwa (n/ż)05:217 min.
 
Jasień Działki (n/ż)05:228 min.
 
Źródlana05:2410 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)05:2511 min.
 
Pólnicy05:2612 min.
 
Damroki05:2713 min.
 
Lipowa05:2915 min.
 
Myśliwska05:3016 min.
 
Pagórkowa05:3117 min.
 
Zielony Stok05:3218 min.
 
Emaus05:3319 min.
 
Zakopiańska05:3521 min.
 
Urząd Miejski05:3925 min.
 
Hucisko05:4127 min.
 
Dworzec Główny05:4329 min.
 
Wały Piastowskie05:4430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy