Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Bysewo08:47
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)08:48
Centrostal (n/ż)08:49
Unimor (n/ż)08:50
Kokoszki - Poczta (n/ż)08:51
Nowatorów08:53
Transportowców08:54
Kartuska (n/ż)08:55
Fabryczna08:56
Inżynierska (n/ż)08:57
Karczemki
 
08:59
0 min.
 
Przytulna09:034 min.
 
Szczęśliwa09:045 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)09:056 min.
 
Życzliwa (n/ż)09:067 min.
 
Jasień Działki (n/ż)09:078 min.
 
Źródlana09:0910 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)09:1011 min.
 
Pólnicy09:1112 min.
 
Damroki09:1213 min.
 
Lipowa09:1415 min.
 
Myśliwska09:1617 min.
 
Pagórkowa09:1819 min.
 
Zielony Stok09:2021 min.
 
Emaus09:2223 min.
 
Zakopiańska09:2425 min.
 
Urząd Miejski09:2930 min.
 
Hucisko09:3132 min.
 
Dworzec Główny09:3334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy