Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Bysewo08:17
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)08:18
Centrostal (n/ż)08:19
Unimor (n/ż)08:20
Kokoszki - Poczta (n/ż)08:21
Nowatorów08:23
Transportowców08:24
Kartuska (n/ż)08:25
Fabryczna08:26
Inżynierska (n/ż)08:27
Karczemki
 
08:29
0 min.
 
Przytulna08:334 min.
 
Szczęśliwa08:345 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)08:356 min.
 
Życzliwa (n/ż)08:367 min.
 
Jasień Działki (n/ż)08:378 min.
 
Źródlana08:3910 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)08:4011 min.
 
Pólnicy08:4112 min.
 
Damroki08:4213 min.
 
Lipowa08:4415 min.
 
Myśliwska08:4617 min.
 
Pagórkowa08:4819 min.
 
Zielony Stok08:5021 min.
 
Emaus08:5223 min.
 
Zakopiańska08:5425 min.
 
Urząd Miejski08:5930 min.
 
Hucisko09:0132 min.
 
Dworzec Główny09:0334 min.
 
Wały Piastowskie09:0435 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy