Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Bysewo07:57
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (n/ż)07:58
Centrostal (n/ż)07:59
Unimor (n/ż)08:00
Kokoszki - Poczta (n/ż)08:01
Nowatorów08:03
Transportowców08:04
Kartuska (n/ż)08:05
Fabryczna08:06
Inżynierska (n/ż)08:07
Karczemki
 
08:09
0 min.
 
Przytulna08:134 min.
 
Szczęśliwa08:145 min.
 
Węzeł Karczemki (n/ż)08:156 min.
 
Życzliwa (n/ż)08:167 min.
 
Jasień Działki (n/ż)08:178 min.
 
Źródlana08:1910 min.
 
Zwierzyniecka (n/ż)08:2011 min.
 
Pólnicy08:2112 min.
 
Damroki08:2213 min.
 
Lipowa08:3021 min.
 
Myśliwska08:3223 min.
 
Pagórkowa08:3425 min.
 
Zielony Stok08:3627 min.
 
Emaus08:3829 min.
 
Zakopiańska08:4031 min.
 
Urząd Miejski08:4536 min.
 
Hucisko08:4738 min.
 
Dworzec Główny08:4940 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy