Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Siedlce07:33
Emaus07:35
Cmentarz Łostowicki07:37
Wilanowska07:39
Przemyska07:40
Kielecka07:41
Ujeścisko07:43
Nowa Bulońska07:47
Szkoła Podstawowa nr 6
 
07:48
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze07:513 min.
 
Leszczynowa07:524 min.
 
Szadółki07:535 min.
 
Przywidzka07:557 min.
 
Czermińskiego07:579 min.
 
Rębowo07:5810 min.
 
Baśniowa07:5911 min.
 
Elfów08:0113 min.
 
Kowale Osiedle Olimp08:0315 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna08:0416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy