Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Siedlce07:13
Emaus07:15
Cmentarz Łostowicki07:17
Wilanowska07:19
Przemyska07:20
Kielecka07:21
Ujeścisko07:23
Nowa Bulońska07:27
Szkoła Podstawowa nr 6
 
07:28
0 min.
 
Lawendowe Wzgórze07:313 min.
 
Leszczynowa07:324 min.
 
Szadółki07:335 min.
 
Przywidzka07:357 min.
 
Czermińskiego07:379 min.
 
Rębowo07:3810 min.
 
Baśniowa07:3911 min.
 
Elfów07:4113 min.
 
Kowale Osiedle Olimp07:4315 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna07:4416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy