Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Siedlce14:48
Emaus14:50
Cmentarz Łostowicki14:53
Wilanowska14:55
Przemyska14:57
Kielecka14:58
Ujeścisko15:01
Nowa Bulońska
 
15:05
0 min.
 
Szkoła Podstawowa nr 615:061 min.
 
Lawendowe Wzgórze15:094 min.
 
Leszczynowa15:105 min.
 
Szadółki15:116 min.
 
Przywidzka15:138 min.
 
Czermińskiego15:1510 min.
 
Rębowo15:1611 min.
 
Baśniowa15:1712 min.
 
Elfów15:1914 min.
 
Kowale Osiedle Olimp15:2116 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna15:2217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy