Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Siedlce06:36
Emaus06:38
Cmentarz Łostowicki06:40
Wilanowska06:42
Przemyska06:43
Kielecka06:44
Ujeścisko06:46
Nowa Bulońska06:50
Szkoła Podstawowa nr 606:51
Lawendowe Wzgórze06:54
Leszczynowa06:55
Szadółki
 
06:56
0 min.
 
Przywidzka06:582 min.
 
Czermińskiego07:004 min.
 
Rębowo07:015 min.
 
Baśniowa07:026 min.
 
Elfów07:048 min.
 
Kowale Osiedle Olimp07:0610 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna07:0711 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy