Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Siedlce13:06
Emaus13:08
Cmentarz Łostowicki13:10
Wilanowska13:12
Przemyska13:13
Kielecka13:14
Ujeścisko13:16
Nowa Bulońska13:20
Szkoła Podstawowa nr 613:21
Lawendowe Wzgórze13:24
Leszczynowa13:25
Szadółki
 
13:26
0 min.
 
Przywidzka13:282 min.
 
Czermińskiego13:304 min.
 
Rębowo13:315 min.
 
Baśniowa13:326 min.
 
Elfów13:348 min.
 
Kowale Osiedle Olimp13:3610 min.
 
Kowale Szkoła Metropolitalna13:3711 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy