Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Kowale Szkoła Metropolitalna09:42
Kowale Plac Afrodyty09:43
Kowale Osiedle Olimp09:45
Osiedle Świętokrzyskie09:48
Elfów09:49
Baśniowa09:50
Rębowo09:51
Czermińskiego
 
09:53
0 min.
 
Przywidzka09:552 min.
 
Szadółki09:563 min.
 
Leszczynowa09:585 min.
 
Lawendowe Wzgórze09:596 min.
 
Nowa Bulońska10:018 min.
 
Szkoła Podstawowa nr 610:029 min.
 
Ujeścisko10:0512 min.
 
Kielecka10:0714 min.
 
Przemyska10:0916 min.
 
Wilanowska10:1118 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:1219 min.
 
Emaus10:1522 min.
 
Siedlce10:1623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy