Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Dworzec Główny05:02
Brama Wyżynna05:04
Toruńska05:06
Elmet (n/ż)05:07
Zremb (n/ż)05:08
Sandomierska05:09
Ptasia05:11
Małomiejska (n/ż)
 
05:12
0 min.
 
Platynowa05:142 min.
 
Krzemowa05:164 min.
 
Uranowa05:175 min.
 
Orunia Górna05:186 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy