Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Dworzec Główny05:57
Brama Wyżynna05:59
Toruńska06:01
Elmet (n/ż)06:02
Zremb (n/ż)06:03
Sandomierska06:04
Ptasia06:06
Małomiejska (n/ż)
 
06:07
0 min.
 
Platynowa06:092 min.
 
Krzemowa06:114 min.
 
Uranowa06:125 min.
 
Orunia Górna06:136 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy