Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie05:47
Dworzec Główny05:49
Brama Wyżynna05:51
Toruńska05:53
Elmet (n/ż)05:54
Zremb (n/ż)05:55
Sandomierska05:56
Ptasia05:58
Małomiejska (n/ż)
 
05:59
0 min.
 
Platynowa06:012 min.
 
Krzemowa06:034 min.
 
Uranowa06:045 min.
 
Orunia Górna06:056 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy